Piękno ukryte w skórze

Skórzana tapicerka samochodowa to synonim elegancji i dobrego smaku. Niezależnie od tego czy mamy do czynienia ze skórą naturalną czy eko-skórą musimy pamiętać, że jedynie regularne czyszczenie, pielęgnacja oraz konserwacja pozwolą zachować piękno wnętrza naszego samochodu.

Jako eksperci w tej dziedzinie posiadamy ogromną wiedzę, która daje gwarancje, że nie zniszczymy wnętrza pojazdu podczas pielęgnacji. Czyszczenie tak wymagającej części naszego samochodu jaką jest tapicerka skórzana to wieloetapowy proces. Do tego celu używamy bezpiecznych i najlepszych dostępnych na rynku preparatów firmy Colourlock.

W zależności od upodobań klienta konserwacja tapicerki skórzanej dokonywana jest poprzez zastosowanie specjalnego mleczka, pasty lub wosku.

Odpowiedni wybór preparatu pielęgnuje skórę, nie uszkadza jej, nie powoduje pękania, wycierania tapicerki, niweluje nieprzyjemne zapachy między innymi dymu tytoniowego, a także impregnuje tapicerkę chroniąc ją przed przyszłymi uszkodzeniami, farbowaniem oraz przed szkodliwymi promieniami słonecznymi.

czyszczenie-skory-samochod

Text Divider

czyszczenie-skory-samochod-2

Dbałość o szczegóły

Używamy tylko specjalnych szczotek z miękkim włosiem przeznaczonych do tapicerek skórzanych, oraz szmatek z miękkich włókien.

Dobór kosmetyków oraz metody czyszczenia wybierane są po zapoznaniu się z rodzajem oraz strukturą czyszczonej tapicerki skórzanej, gdyż każde wnętrze samochodu wymaga indywidualnego podejścia. Jednak możesz być pewny – dbamy o najmniejszy szczegół.

Jako profesjonaliści zajmujemy się pielęgnacją skórzanej tapicerki samochodowej od ponad 5 lat.

Przez ten czas sprostaliśmy już oczekiwaniom wielu wymagających klientów. Niestraszne są nam przebarwienia od jeansów czy wylana farba. Jesteśmy w stanie odzyskać elastyczność tapicerki skórzanej oraz jej naturalny wygląd.

Text Divider

Zaufaj specjalistom AutoSpa

Cena za jedno miejsce siedzące waha się w granicach 20zł – 50zł w zależności od rodzaju skóry oraz stopnia zabrudzenia.

Z wielką przyjemnością spotkamy się z Tobą na bezpłatną wycenę oraz ustalenie szczegółów. Jeżeli chcesz wyczyścić skórę w swoim samochodzie w sposób profesjonalny i bezpieczny – skontaktuj się z nami.

.

Text Divider

Przykładowe realizacje

CategoryBez kategorii
Write a comment:

*

Your email address will not be published.

© 2010-2015 Elite Auto Spa

logo-footer

Zobacz nas na:    

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij