*

17 komentarzy
 1. Auto po korekcie lakieru wygląda super, lakier odzyskał świeżość, zostało usuniętych większość przerysowań, wszystko zostało zabezpieczone ceramiczną powłoką. Auto aż odżyło,pięknie się teraz prezentuje.A co do chłopaków zajmujących się moim autkiem.Pełen profesjonalizm jeśli chodzi o doradzenie i wykonanie .Widać,robią to z pasji i dbałością o szczegóły za co dziękuje .Bardzo miła i fachowa obsługa .Co tu dużo pisać , polecam serdecznie studio Elite AutoSpa ,chłopaki znają się na rzeczy .Mają też dryg do naprawiania klamek 😀


  14 września 2016
 2. Polecam! Samochód świetnie wyczyszczony i pachnący! Plama po kawie znikła!


  8 września 2016
 3. Bardzo serdecznie polecam usługi firmy ELITE AUTO SPA. W pełni profesjonalna robota, rewelacyjny efekt, miła obsługa, przystępna cena. Oby tak dalej!
  (bordowe A4 + srebrne Picanto – a będą następne)


  4 września 2015
 4. Jestem bardzo zadowolony z usług. Z uwagi na szeroką gamę wariantów oraz atrakcyjne ceny nie raz zawitam do was. Pozdrawiam.


  12 lipca 2015
 5. Jestem bardzo zadowolony z usług firmy. Autko wygląda jak nowe!! Dziękuję, będę polecać. (Toyota Avensis)


  28 czerwca 2015
 6. REWELACJA! Dzięki profesjonalnej ekipie moja Niunia otrzymała nowe i pachnące wnętrze.Nie spodziewałam się takich efektów.Super! Polecam i dziękuję za wzorowo i perfekcyjnie wykonaną robotę 🙂


  20 czerwca 2015
 7. Panie Piotrze jest pan czarodziejem. Dziękuję Pan wie za co. Nikt nie chciał wyprać mojego bagażnika z farby. TYLKO w autospa się podjęli wyzwania. Warto było aż z Katowic przyjechać. (Chevrolet Orlando)


  26 maja 2015
 8. Mega !! Nie spodziewałem się, aż takiego efektu. Kanapa i fotele skórzane jak nowe. Miłe zaskoczenie. Do zobaczenia niebawem z kolejnym moim samochodem : -) ( (Volkswagen Passat CC)


  14 maja 2015
 9. Niedawno kupiliśmy auto, wydawało się nam czyste po poprzednim właścicielu, ale to co chłopaki zrobili POZYTYWNY SZOK. Wybraliśmy pełny pakiet i warto. Bardzo dziękujemy. (Audi Q5)


  11 maja 2015
 10. Zespół Elite AutoSpa jak zwykle stanął na wysokości zadania. Samochód po auto detailingu pachnie nowością. Dziękuję serdecznie. (Alfa Romeo GT)


  23 kwietnia 2015
 11. Bardzo profesjonalna obsługa klienta. Jestem zadowolona. Samochód pięknie pachniał. Jak z salonu. ( BMW 645 )


  29 marca 2015
 12. Duży wybór w pakietach. W moim samochodzie czyściłem tapicerkę skórzaną. Cena rewelacja.


  27 lutego 2015
 13. Solidnie wykonana robota! Pełny profesjonalizm. Samochód odebrałem pachnący, aż milo się wsiada! Pozdrawiam ekipę EAS!


  1 lutego 2015
 14. Ja skorzystałam z usług ozonowania z racji, że moje dzieci to alergicy. Świadomość, że klimatyzacja jest odgrzybiona- aż na sercu lżej. Dziękuję 🙂


  13 stycznia 2015
 15. Chłopacy jesteście mistrzami !! Kremowy Passat to wielkie wyzwanie- poradziliście sobie wyśmienicie.


  15 grudnia 2014
 16. REWELACJA !!!!!!!!! Zawieźliśmy mega brudne auto a odebraliśmy pachnące czyściutkie. Dziękujemy naprawdę roboty było od groma, a poradziliście sobie doskonale. Będziemy polecać dalej, no i obsługa miła, bardzo miła NIGDZIE TAKIEJ NIE ZNAJDZIECIE .Szczerze polecam profeska 100%


  18 lipca 2014
 17. Bardzo dziękuję ……….teraz wygląda super …….. wszystkim serdecznie polecam, solidna robota:)
  Mam nadzieję, że fotki z mojego autka też ukażą się na stronce żeby pokazać różnice 🙂


  2 lipca 2014

What Our Customers Say?