ODNOWA LAKIERU SAMOCHODOWEGO
Bezpieczne i precyzyjne usuwanie rys i zmatowień.

Salonowy błysk lakieru samochodu to powód do dumy dla jego właściciela. W końcu cóż może bardziej przyciągnąć wzrok niż piękna i lśniąca powłoka lakiernicza? Z biegiem czasu, samochód narażony na działanie czynników zewnętrznych zaczyna nabywać coraz to nowych rys, wżerów i zmatowień, a jego nieskazitelna gładkość zaczyna odchodzić w zapomnienie.
W tej sytuacji z pomocą nadchodzi usługa korekty lakieru, która nie naruszając bezpiecznej granicy struktury powłoki lakierniczej samochodu, przywraca mu wygląd auta wyjeżdżającego prosto z linii produkcyjnej.

Aby dać Państwu jak największą satysfakcję, dbamy o najwyższy standard wykonywanej usługi. Zgodnie z ideą detailingu podczas pracy kierujemy się myślą– „bezpieczeństwo i precyzja jest najważniejsza.”
Inspekcja powłoki lakierniczej to jeden z głównych etapów naszej pracy. Przy użyciu wysoce zaawansowanego sprzętu – miernika, mikroskopu oraz lamp inspekcyjnych jesteśmy w stanie dostrzec nawet najmniejszy defekt lakieru, zachowując przy tym 100% bezpieczeństwa.

W sytuacji, w której mamy do czynienia z głębokimi rysami, czyli takimi które są zdecydowanie wyczuwalne przez nasze dłonie,  usługa korekty lakieru nie jest w stanie usunąć ich w stopniu całkowitym. Wymagałoby to spolerowania zbyt grubej warstwy powłoki lakierniczej, co pozostawiłoby karoserię bez jakiejkolwiek ochrony. Usługa korekty lakieru jedynie zaokrągli ich krawędzie, a także sprawi iż defekty będą zdecydowanie mniej widoczne. Natomiast w celu całkowitego pozbycia się głębokich rys konieczne jest lakierowanie elementu.

Usługa korekty powłoki lakierniczej to proces złożony i długotrwały. Jednakże prawidłowo wykonana odnowa lakieru samochodowego pozwala w pełni wydobyć głębię jego koloru. Niezwykła precyzja i solidność wykonywanej przez nas pracy, pozwoli Państwu cieszyć się doskonale prezentującym się samochodem przez kolejnych kilka lat.

600 656 919

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Cennik korekt lakieru

Jednoetapowa korekta powłoki lakierniczej

Odświeża lakier, usuwa 30 – 40% rys oraz zmatowień, wydobywa głębię koloru

– mycie detailingowe

– deironizacja lakieru

– dekontaminacja lakieru

– glinkowanie lakieru

– jednoetapowa maszynowa korekta lakieru „one step”

– zabezpieczenie lakieru w postaci aplikacji ekskluzywnego wosku

Cena: od 600zł

Pełna korekta powłoki lakierniczej

Odnawia lakier, usuwa 80-90% rys oraz zmatowień, wydobywa głębię koloru

– mycie detailingowe

– deironizacja lakieru

– dekontaminacja lakieru

– glinkowanie lakieru

– wieloetapowa maszynowa korekta lakieru

– zabezpieczenie lakieru w postaci aplikacji ekskluzywnego wosku

Cena: od 900zł

* Opcjonalnie przy pełnej korekcie lakieru istnieje możliwość zabezpieczenia powłoką ochronną.

Wysokiej jakości produkty
Korekty lakiery wykonujemy na produktach marki POLYTOP – wiodącego producenta wysokiej jakości kosmetyków do pielęgnacji samochodów.

Oczyszczanie powierzchni lakierniczej
Film prezentuje sposób oczyszczania lakieru samochodowego przy wykorzystaniu Pre pada. 


Inspekcja powłoki lakierniczej
Kolejnym etapem jest precyzyjna inspekcja powłoki lakierniczej, przy użyciu wysoce zaawansowanych lamp firmy Scangrip, dzięki którym możemy dostrzec najmniejsze defekty lakieru.